Škola golfu

Kurz pro začínající hráče

Absolvování kurzu golfové způsobilosti je základním předpokladem pro hru golfu na tuzemských golfových hřištích. Účastníci tohoto kurzu se naučí základní techniky potřebné pro hru včetně důležitých pravidel golfu a golfové etikety. Kurz golfové způsobilosti je zakončen praktickou a teoretickou zkouškou, po jejímž úspěšném složení se absolventům otevírají všechna česká golfová hřiště.

Kurz golfové způsobilosti obsahuje celkem 7 lekcí po 40 minutách. Mezi lekcemi by hráči měli sami trénovat, aby si lépe osvojili probrané techniky švihu a aby byli schopni bez problémů složit závěrečnou zkoušku. Kurz probíhá obvykle po dobu jednoho měsíce. V ceně kurzu je zahrnut vstup do Driving centra, zapůjčení tréninkových míčů k odpalování (případně i zapůjčení holí) a 2x vstup na golfové hřiště Castle & Cherry Course Hrádek.

Zájemci o získání golfové způsobilosti si mohou vybrat, zda kurz absolvují pod vedení profesionálního trenéra nebo golfového cvičitele. Cenové podmínky kurzu vám rádi sdělíme na e-mailové adrese management@golfhradek.cz nebo na telefonu 605363951. Akční cenová nabídka kurzu včetně zkoušky na HCP54 pro rok 2015 je stanovena na 2.900,- Kč.

Individuální lekce golfu

Zájemcům o zlepšení herních výsledků nabízíme individuální trénink. Tyto lekce jsou určené hráčům, kteří již složili zkoušku golfové způsobilosti. Náš trenér Petr Makovský  (605 363 951) se ve své hráčské kariéře prosadil na vrcholové soutěžní úrovni, a proto dokáže dobře pomoci nejen začínajícím golfistům, ale poradí také zkušeným hráčům s nízkými hendikepy. Na golfovém hřišti Hrádek také působí jako cvičitel-trenér Zdeněk Košťál (737 760 455), který je schopen vést za přijatelných podmínek jak jednotlivce tak celé skupiny začínajících hráčů. Výkonnostní družstvo GCH1995 využívá služeb profesionálního trenéra Jana Petráčka (737 927 933).

Zlepšování golfového švihu pod dohledem trenéra je bezesporu nejefektivnější způsob, jakým získat lepší hendikep. Můžete se učit z knížek, časopisů, instruktážních DVD či podle rad svých přátel, ale zkušený trenér vás navede na správnou cestu tím nejrychlejším možným způsobem. Díky tomu ušetříte spoustu času, který byste při samostudiu trávili na driving range a na hřišti při experimentech s nejistým výsledkem. A není právě volný čas tou věcí, které se nám na golfu dostává méně, než bychom si přáli?

Driving Centrum Hrádek poskytuje hráčům veškeré vybavení pro kvalitní trénink (Driving Range, Putting Green, Chipping Green, Training Bunker, Pitching Area). Individuální golfové lekce si můžete domluvit přímo s trenérem na 605 363 951 (Petr Makovský).

Firemní a skupinové kurzy

Komplexně zařízené tréninkové zázemí Driving Centra Hrádek umožňuje zorganizovat golfová dema pro větší skupiny zájemců, obvykle z řad firemní klientely (management či obchodní partneři). Pro účastníky akcí jsou k zapůjčení připraveny golfové hole, s nimiž se naučí hrát všechny typy golfových úderů. Kurzy mohou mít charakter pravidelných tréninků nebo jednorázových akcí.

Kurzy obsazené menším počtem osob (cca 3-8) jsou vhodné k výuce golfu a mohou být i zakončeny zkouškou golfové způsobilosti. Kurzy pro větší množství osob (10-50) mají spíše charakter golfového dema, při němž trenér předvede základní odpaly a hráči si pod jeho dohledem zkoušejí odpalovat tréninkové míče na cvičné louce a patovat na cvičných greench. Pro tyto akce je vhodné zorganizovat i soutěž v golfových dovednostech – vše záleží na přání klientů.

Uspořádáním golfového kurzu připravíte svým zaměstnancům či obchodním partnerům nevšední zažitek. Golf je totiž sport, který zaujme každého. A obzvláště na Hrádku, v prostředí krásného zámeckého parku pod korunami staletých dubů a kaštanů. Neváhejte se na nás obrátit s přáním uspořádání golfového kurzu. Celou akci připravíme na míru podle vašich představ. Kontaktujte nás na e-mailové adrese management@golfhradek.cz nebo na telefonu 605363951.

mak

Petr Makovský

cvičitel golfu
vítěz Extraligy družstev
trojnásobný mistr klubu