Možnosti firemních akcí

Golfové hřiště Hrádek je ideálním místem pro uspořádání akcí sloužících k propagaci úspěšných společností, ať už jde o pořádání turnajů pro hendikepové hráče či organizování golfových akademií zaměřených na úplné začátečníky. Akce mohou být doplněny o negolfové aktivity jako např. prohlídku zámku, vyjížďky kočárem, lukostřelbu, soutěže pro děti a jiné.

Komerčních akcí, které jsou orientovány na vylepšování image firmy a podporu marketingu, se účastní významní firemní zákazníci a VIP hosté. Stejně tak je ovšem možné uspořádat akci pro vlastní zaměstance a jejich rodinné příslušníky. Tyto teambuildingové aktivity významně pomáhají posílit pracovní kolektivy v rámci společnosti a zvýšit jejich efektivitu. Na přání klientů je možné pro akci zajistit kompletní cateringové služby, rauty či opékání na rožni, aby byl zážitek pozvaných hostů úplně dokonalý.

Golf je moderní sport, jehož obliva v ČR roste vysokým tempem. Spojení golfu a krásného zámeckého parku už předem zaručuje úspěch akce. Účastníky čekají jedinečné chvíle v prostředí, které může nabídnout jen velmi úzká skupina českých golfových hřišť. Investice vložené do uspořádání akcí se tím pádem rychle vrací. Program firemních akcí je vždy individuální, a proto nás neváhejte kontaktovat (Ing. Petr Makovský PhD, tel. 605 363 951).